پایش آنلاین CO2 اتمسفرسایت CO2.Earth  که بصورت آنلاین است، برای محاسبه و ردیابی روند دی اکسیرکربن موجود در فضای همراه با شما است. در هر زمانی که شما بخواهید علائم حیاتی مربوط به سیاره زمین را به روزرسانی کنید میتوانید از سایت CO2.Earth با آخرین به روزرسانی و اندازه گیری استفاده کنید.
CO2.Earth برای تمامی افراد در سراسر دنیا پیگیری ردپای تغییرات کلیدی سیاره زمین همانطور که اتفاق میافتد، را آسان می کند. با مشاهده سایت CO2.Earth می توانید آخرین وضعیت CO2 اتمسفر، دمای جهانی، انتشارات جهانی و pH دریاها را به راحتی دریافت کنید.
این وب سایت به تمامی شهروندان دنیا کمک میکند تا بتوانند نیازهای خود را در مورد تهیه داده ها و اطلاعاتی از تصویر حاضر و جامعی از آنچه در سیاره زمین و جایی که در آن ساکن هستیم و در حال رخ دادن است، را فراهم کنند. این سایت یکی از انواع سیستم های آنلاین جهانی برای کسب اطلاعات در جاهایی است که نیروهای متخصص برای استخراج و دریافتن منابع مورد نیاز دانش های مرتبط با سیاره زمین در آنجا در دسترس نیستند.
در نهایت CO2.Earth یک مسیر و یادگیری با یک هدف مشخص است که آن هدف در جهت توانمندسازی عموم افراد ساکن در زمین به منظور ارتباط یافتن با تعییرات در سطح سیاره زمین و همینطور به منظور این است که افراد به اندازه کافی بیاموزند که برای تثبیت غلظت دی اکسیدکربن در اتمسفر و سایر بخشهای متصل به سیستم زمین، به چه چیزهایی نیاز است. محل استقرار این سیستم پایش جزیره مائونالوآ در مجموعه جزایر هاوایی است.
برای استفاده از این سیستم آنلاین به وب سایت CO2.Earth به آدرس زیر مراجعه کنید:
 

 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.2/10 (تعداد آرا 84 نفر )